• Slnečnice - 2. trieda

  Deti vo veku 3 - 4 rokov
 • Nech sa páči, vstúpiť ráčte, do našj triedy slnečníc. Najdete  tu detí, ktoré nerozplače už veru skoro nič. Všetci sa v nej spolu hráme, šantíme a všeličo sa pritom učíme. Deti sa k nám tešia každý deň, čo nového sa dozvedia pýtajú sa len. Lebo naše detičky, majú múdre hlavičky, ba i srdce zo zlata, a každý má v triede svojho super kamaráta.  Každý má našu triedu rád a nemusí sa ničoho báť.

  Slnečnica

  Vidíš žlté pekáče?
  Na nich hnedé koláče.

  Otáča sa, vrtí, krúti,
  doprevádza zlatý koč.
  A lienočka, čo v nej býva,
  zadarmo má kolotoč.

  • Vek skupiny:
   3-4 rokov
  • Počet žiakov:
   22 žiakov
 • 0944 230 163

  Odhlasovanie stravy

  mscentrum.slnecnice@gmail.com

  triedny mail
 • Triedne učiteľky

  skúsenosti s predškolskou výchovou
  • Majka Verešpejová
   učiteľka
  • Magdaléna Fedorová
   učiteľka

   Vedie výtvarný krúžok.

 • Ako zapísať dieťa do škôlky?